// Prezentacja

PROSEAL XZ 130 – Pasywacja niebieska odporna na wygrzewanie

Nasza nowa pozbawiona chromu (VI) niebieska pasywacja Proseal XZ - 130 wytwarza na powierzchni cynku elektrolitycznego niebiesko- błyszczący warstwę pasywacyjną , która jest zachowana nawet po wygrzewaniu w temperaturze 200 ° C.

Nasza nowa pozbawiona chromu (VI) niebieska pasywacja Proseal XZ - 130 wytwarza na powierzchni  cynku elektrolitycznego  niebiesko- błyszczącą warstwę pasywacyjną , który jest zachowana nawet po wygrzewaniu w temperaturze 200 ° C.  Pasywacja ta pracuje w temperaturze pokojowej, a tym samym przyczynia się do oszczędności energii. Kolor niebieski jest uzyskiwany w bardzo szerokim zakresie pracy w niskich stężeniach od 3 - 7 litrów na 100 l. Warstwy pasywne zapewniają bardzo dobrą ochronę przed korozją, która jest utrzymywana nawet po obróbce cieplnej przez 24 godziny w temperaturze 120 ° C. Dzięki odporności na temperaturę, części mogą być galwanizowane , pasywowane i wygrzewane w procesie ciągłym.

Ilustracje przedstawiają w Topas’ie 3100 alkalicznie cynkowane i w ProSeal XZ 130 pasywowane śruby i po wygrzewaniu (5h, 230 ° C).